30 Aralık 2009 Çarşamba

pink shakemilk* piano piano,,,,

Hiçbişey yapmamış olmanın verdiği  ''tatlı-ekşi''** huzur(!) -   aslında ''parantez içi ünlem'lik bi' durum'' olmadığı aşikar; çünkü hakiiikaten huzur fışşıkkırıyo dört bi' yanımdan; hayret verici, gözleri kocaman açtırıp,alt çeneyi de 2,8 cm
-ölçtüm.valla.gönyeyle.-  aşağıya kaydırıcı (yerçekimi de dokunur mu bu meseleye ,bilemem) bir boyutta (3 ve 2 boyut dışında bir boyutta olması nasıl mutlu etti ,nasıl mutlu ettiiiiiii,anlatamam! >bkz. temel tasar > bkz. mimarlık öğrencisinin boyutsal sendromu)   -
-Tatlım! Bu aralar heterojenliğine doyum olmuyor! Şu -luk'lar gibisin ; isabet kabiliyetinden yoksun sıvı sabunluklar.Hanii bastığın an ,sabunu elin dışında her yere; hatta metrelerce uzağa bile fırlatabilen -luk'lar.Özetle; içini benim dışımda bir yere dökmeni ''pekala anlaya-mam '' , diye bağırdığını duyar gibi oluyor , gibi oluyor, sonra hayal ürünü - en azından seri üretim değilsin bak. Hem benim hayallerim tescillidiiir,hadi yine iyisin. - olduğunu hatırlatıyor beynimin kıvrımlarında gereksiz bi' yer .
(pink martini-clementine , yanında lokum )
Hayatın koordinatlarında bi' yerde - derece,saniye..boşver  bunları- belki geniş bir meydana açılan dar bir sokakta , o sokağın enn leziz köşesinde , ben & akordeon , olacağız. bekleriz. ''ksilofonu unutma!'' şeklinde ''ünlemli rica'' ederiz. Sıvı sabunum benim!
NOT: bu arada kar tanesi koleksiyonuma başladım, bugün 5 tane yakaladım! sorma,çok direndiler. ama sonunda yola getirdim. ''form''lar hakkında biraz felsefik, biraz lirik ,tam kıvamında bir sohbet ettik . Derin dondurucudaki retrospektifime katılmayı kabul ettiler.seni de beklerim .sevgiler.
  *çokk muhterem bir kişizade
 **''katkı''larından dolayı ye-MEKdonaldsa teşekkürler.