18 Mart 2010 Perşembe

filmleryanardediler, inanmadım.

ağzımda, sünger çektiklerimin, yaşamak için biriktirip sığdıracak yer bulamayınca geridönüşümsüz sildiklerimin bıraktığı , soyut olduğu kadar şeffaf bir tad var.    ve her ''öylesine'' zamanda boğazımdan ağzıma tırmanıyor.   tükürüklerime yapışan hayalleri yutmamak için gösterdiğim çabalar gereksiz. filmi boşa sarıyorum ya da başa.
yapılacak telaşlar :
1.
diye başlayarak bir liste hazırlamak istemem normal mi yani??  ne bu telaş arzusu,sorarım bana.

16 Mart 2010 Salı

HuH!.

bırovniye göz kırpan türden fazlasıyla ıslanmış ''ıslak kek''in tepsinin uç noktalarındaki en ıslak kısmını bulup çatala verebildiğim olanca hızla ağız boşluğuma doğru ivmelendirir iken bir taraftan göz ucumla yemeye başladığımda çiholataçiholata* eşliğinde ağzımdan mideme kadar her bir hücremin festival havasında salsa yapmasını sağlayacak kadar beni mutlu eden birşey daha olacak mı acaba şu sıralar diye düşündüğüm anda susadım birden.!
  o da nesi?! 0_o

*salsaeee el latineeğğ

14 Mart 2010 Pazar

çgyyçygyçgyyçygy--

karalayıp biriktirdiği, 
eritip içtiği,
  mandallayıp rüzgar avına çıkardığı fiillerini parmak ucuyla sürükleyerek, çekti-
yalayıp'
-gitti
'yuttu
lezzetinden haber bekliyorum.
duyguları oranlanmamış,lezzetsiz fiil yığınlarıyla dolu zarflarda.

saniyesel betim

 ağzından ıslanmamış olarak etrafa saçılan sesli harflerin çığlıkları kademe kademe yükselerek ,yakınmalarıyla  mide bulantılarımı şiddetlendiriyor; ırksal sendromlarına bizi de sürüklemek istedikçe damarlarımdaki patlamalar da bulantılarla kavruluyor, beklenmedik biçimde etrafa bayat kokular bulaştırıyordu. . komik olan şu ki bu betimlemelerin buraya bulaşmasına sebep olan şey betimlenemeyecek kadar dışkısal bir sığıntılıktan ibaret.